Když jeden den nestačí

V posledních letech jsme výrazně rozšířili naši nabídku jednodenních zájezdů po České republice i do sousedních zemí.

Zajímavých měst, památek či přírodních lokalit, které stojí zato navštívit je celá řada. Některé jsou však již na hranici dojezdu jednodenních zájezdů. V některých případech již naši klienti stráví delší čas sezením v autokaru, než vlastním poznáváním vytčeného cíle. A tak jsme pro rok 2020 připravili určitou variantu těchto vlastivědných poznávacích zájezdů: Spojili jsme dva potenciálně jednodenní zájezdy v jeden dvoudenní. A doufáme, že této novince i vy přijdete na chuť. Cenově se de facto tyto zájezdy příliš od  klasických jednodenek neliší, ceny se pohybují kolem 2000 Kč. Ale určitě vám tyto zájezdy nabídnou  více pohodlí – odpadne vám několikahodinová nezáživná cesta zpět na konci prvního dne. Místo toho se ubytujete v příjemném hotelu a i další den na vás nečeká časné ranní vstávání, ale naopak si můžete trochu přispat a po snídani vyrazit za dalšími zajímavými místy.  

Programové zaměření  těchto 2-denních zájezdů je opět postaveno na zajímavostech České republiky, ale vždy jsme k tomuto programu připojili i návštěvu některé ze sousedních zemí. A tak se můžete těšit např. na krásný polský zámek Moszna, malebné město Jindřichův Hradec v jižních Čechách, sklárnu v Harrachově apod.

Více informací k těmto zájezdům  naleznete zde: http://www.slantour.cz/zajezdy/katalog/poznavaci-zajezdy/ceska-republika

Zámek Arstetten, Rakousko
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.