Rezervace bez rizika

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY – REZERVACE  BEZ RIZIKA  singapur

Aktualizace podmínek ze dne 8.1.2021

Věřím, že po letošních cestovatelských „prázdninách“  se většina z vás již těší na to, kam se příští rok vypraví. Předvánoční období bylo tradičně časem, kdy se řada z vás rozhodovala kam v nadcházejícím roce vyrazit, kam se podívat, co navštívit. Tyto stále a včasné klienty mají cestovky rádi, vaše rezervace nám ukazují, o který zájezd je mezi vámi zájem, která novinka v nabídce vás zaujala apod. Někteří z vás využívají naše zájezdy také jako vhodný vánoční dárek.

A také jsou tyto včasné rezervace „odměňovány“ nezanedbatelnými časovými slevami. U naší CK můžete získat v předvánočním období na poznávací zájezdy slevu až 3000 Kč na osobu.

Ale situace nejen u nás, ale i v dalších zemích stále ještě není z pohledu covi epidemie stabilní.  Proto, vcelku pochopitelně, řada z vás s rezervací zájezdu váhá. Nechce, v době stávající nejistoty, riskovat případnou ztrátu peněz  v případě nějakého storna či nutnosti zrušení zájezdu.  My tuto reálnou situaci rovněž  vnímáme a snažíme se hledat i pro vás vhodná řešení.

Již v září, tedy v době, než covi epidemie  znovu  naplno zasáhla Českou republiky, jsme vyhlásili u leteckých zájezdů do mimoevropských destinací, které pochopitelně patří k těm cenově dražším, novou sazbu pro úhradu zálohy při rezervaci zájezdu. Místo tradiční 50% zálohy nyní požadujeme pouze 10% zálohu. Nyní  však, i s ohledem na současnou situaci, přicházíme snad ještě  s atraktivnější nabídkou. Posuďte sami:

Pravidla nabídky pro akci REZERVACE BEZ RIZIKA

  • Tato nabídka platí pro všechny nové rezervace od 5.1. do 28.2.2021
  • K rezervaci autokarového poznávacího zájezdu postačuje záloha ve výši 500 Kč
  • K rezervaci leteckého poznávacího zájezdu postačuje záloha ve výši 1000 Kč
  • V případě, že klient bude muset zrušit svoji rezervaci pak do 28. února 2021 neplatí žádné storno poplatky. Uhrazená záloha se mu vrací zpět nebo je převedena na jiný zájezd či termín, dle výběru klienta.
  • Všechny časové i věrnostní slevy platné v tomto období jsou zachovány.
  • Tato nabídka platí pro všechny poznávací zájezdy CK SLAN tour z katalogu Svět na dosah s odjezdem či odletem po 1.4.2021.

Pozn: V případě on-line rezervace přes naše webové stránky prosím uveďte do poznámky u objednávky:  „Rezervace bez rizika“. Rezervační systém totiž neumí jednoduše odlišit poznávací zájezdy od jiných zájezdů, případě zohlednit podmínky této mimořádné nabídky. Potvrzení k výši zálohy, dle výše uvedených podmínek vám zašle naše centrále následně.

 

Aktuální nabídku našich poznávacích zájezdů naleznete zde:

https://www.slantour.cz/zajezdy/katalog/poznavaci-zajezdy

 

 

L.Peška, SLAN tour

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.