Tuzemská dovolená se vrací

CK SLAN tour se připravuje na zcela jinou letní sezonu.

Více než 20 let jsme se zabývali prodejem tuzemských pobytů. Postupem let se tento náš produkt transformoval především na prodej lázeňských pobytů v Čechách, na Moravě, Slovensku či v Maďarsku a klasická dovolená v tuzemsku, tedy pobyty n a horách či u vody v ČR se z naší nabídky vytratila. Ovšem průběh letošní sezóny zdá se býti poněkud podivným. Je zřejmé, že v nejbližších týdnech a možná i měsících bude tuzemská dovolená jediným pobytem, kde budete moci uvažovat o nějaké kratší či delší dovolené, prodlouženém víkendu či jiné formě odpočinku či relaxace. Proto jsme již na začátku dubna začali připravovat segment tuzemské dovolené opět do naší nabídky. Oslovili jsme jak naše dřívější partnery, tak i řadu nových a mohu říci, že reakce většiny z nich byla  velmi vstřícná. Již dnes máme připraveny k prodeji více než čtyři desítky objektů ve všech atraktivních lokalitách v Čechách i na Moravě. A na dalších stále aktuálně pracujeme.

Bohužel, tištěný katalog nebude, vše budete muset dohledávat na webu. Pro vaši snazší orientaci uvádíme tyto odkazy:

 

Lázeňské pobyty v Čechách a na Moravě (nabízíme 17 destinací a 35 objektů)

http://www.slantour.cz/zajezdy/katalog/lazenske-pobyty/ceska-republika

Beskydy

Pobyty na horách (Krkonoše, Jeseníky, Šumava aj., aktuálně 22 objektů, připravujeme další)

http://www.slantour.cz/zajezdy/katalog/pobyty-hory/ceska-republika

 

Dovolená v ČR (Lipno, Orlík, Máchovo jezero, jižní Čechy, jižní Morava a řada dalších destinací. Aktuálně 18 objektů a připravujeme další)

http://www.slantour.cz/zajezdy/katalog/pobytove-zajezdy/ceska-republika

 

Novinkou, která může zaujmout,  mohou být např. pobyty na zámku:

http://www.slantour.cz/zajezdy/katalog/pobytove-zajezdy/ceska-republika/dovolena-na-zamku

 

Připravili jsme rovněž   speciální web zaměřený pouze na domácí turistiku:  http://tuzemsko.slantour.cz/

Zde naleznete souhrnný přehled veškeré naší nabídky v České republice. Tedy nejen nabídku pobytů, ale také autokarové zájezdy – ať již jednodenní či vícedenní poznávací zájezdy.

 

S ohledem na to, že zahraniční dovolená je na léto 2020 velmi nejistá, doporučujeme rezervovat vaši letní dovolenou v tuzemsku co nejdříve. Dá se předpokládat, že zejména v prázdninových termínech budou především atraktivní lokality velmi rychle vyprodány.

 

SLAN tour

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.